Zprávy ze školní družiny

Publikováno: 20. 9. 2024
Autor: Marek Killar

Seznámení s novými kamarády a zkoumání her nejen ve družině, probíhá velmi dobře.

Většina dětí ze družiny i klubu se zapojila do výtvarné soutěže: ,,O korunu svatého Václava“ na téma ,,Všechno, co mám rád“, vyrábění libovolnou technikou.

Slavnostní vyhlášení bude 28.9. na  ,,Svatováclavské rytířské slavnosti“ ve Velké Úpě. Tam se také můžete přijít na vítězné výtvory dětí podívat.

Další možnost pro děti, které se chtějí nějak zapojit do ,,Družinové čtenářské výzvy“, je: „Přečteme spolu více než 40 knížek?“ Každou knihu, kterou dítě přečte, nám ukáže ve ŠD. Povypráví o obsahu, zapíšeme a zakreslíme do našeho i jeho seznamu. Na konci školního roku Vás budeme informovat, jak to dopadlo. Také proto si děti měly možnost vyrobit záložky do knížek.